Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  27 серпня 2014 року відбулися збори трудового колективу відділення соціальної допомоги вдома.

            27 серпня 2014 року відбулися збори трудового колективу відділення соціальної допомоги вдома.  Підведено підсумки роботи за І півріччя 2014 року.

          Як відзначила директор Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування за 6 місяців поточного року до відділення на обслуговування взято 73 особи, вибуло 72 з них 32 померло. Станом на 01.08.2014 року у відділенні отримують послуги  713 осіб, з них 645 на безоплатній основі, 62 на платній  та 6 осіб звільнені від оплати за надані послуги. Пенсіонерам надано послуг на безоплатній основі 152973 та 3415 на платній. З настанням осінньо-зимового періоду рекомендувала допомогти запастись пристарілим додатково твердим паливом, продуктами харчування, утеплити помешкання. Приймати активну участь у виявленні осіб без постійного місця проживання та осіб, які переїхали з тимчасово окупованої території та інформувати територіальний центр.

            Завідувач відділення соціальної допомоги вдома наголосила, про те що з вересня 2014 року буде розпочато оформлення субсидії на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг та компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг, механізм їх оформлення. Зроблено аналіз перевірки якості надання соціальних послуг соціальними робітниками в населених пунктах району, та вказано на недоліки в роботі.

           Соціальні працівники відділення провели планове навчання на тему: «Організація та нормування робочого часу працівників відділення соціальної допомоги вдома» та «Волонтерська допомога при наданні соціальних послуг підопічним».

             Інженер з охорони праці провів навчання про безпечне користування приладами опалення в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період в житлових будинках пристарілих. Розроблені та роздані пам’ятки дотримання правил пожежної безпеки. Зобов’язано соціальних робітників протягом вересня-жовтня предоставити до відділення ксерокопії актів про перевірку димоходів, вентиляційних каналів у помешканнях підопічних.

             Соціальні робітники взяли активну участь в обговоренні назрілих питань.

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (29.08.2014)
  Переглядів: 180 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода