Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Бути потрібним – найсильніші відчуття волонтера

        Любити і допомагати – девіз всіх тих, хто не може залишитися осторонь людей, що потребують підтримки, турботи, самовідданості та доброти. Саме ці почуття, які неможливо виховати ніякими інструкціями та законами, притаманні волонтерам. Волонтерство – це неоплачувана, свідома, добровільна діяльність на благо інших.

        Одним із напрямків соціальної допомоги  у відділенні соціальної допомоги вдома Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є участь добровольців у здійсненні цілого ряду послуг для тих, хто їх потребує. Працівники відділення постійно працюють у тісному контакті з питань виявлення та обстеження, надання різних видів допомоги  громадянам похилого віку  на дому з районною ветеранською організацією, школами району.   

          Через похилий вік громадян, територіальну віддаленість рідних та обмеження часу, що відводиться для надання послуг соціальними робітниками, на допомогу приходять волонтери – добровольці, які надають різнобічну допомогу пристарілим. Дуже радіють старенькі, коли їм полагодять паркан, електричні та газові прилади. Нерідко рідні соціальних робітників, а це і діти і чоловіки надають громадянам похилого віку транспортні послуги, обробляють присадибні ділянки, допомагають в доставці паю, косять траву, ремонтують віконні рами, двері, підлогу, забезпечують дровами та вугіллям.

           Особлива подяка за безкорисливу працю волонтерам с.Світлогірське Фартушному В.Г., Боцулі Богдану, із с.Водолагівка Біличу І.І., з с. Канави Котенку А.М., з с. Деменки Сулацькому В.М., з с.Гр.Бригадирівки Лободі Вадимові та Юлі, з смт.Білики Носову О.В., Гадючко В.В., з с.Бутенки Алексеєвій М., Примаку О.В., з м. Кобеляки Галь В.Г. Дзиґа В.Д.

            Вирішити побутові питання, допомогти, вислухати, взяти на себе частину чужого болю, - цим сповнені щоденні будні волонтерів

            Велика вдячність всім волонтерам, хто, не шкодуючи сил, добрими справами і теплим словом зігріває оселі і душі наших стареньких, дбає про їх добробут. А людей поважного віку нехай ніколи не залишає людська шана і повага, тепло і турбота оточуючих.

   

                                                                   Завідувач відділення соціальноїдопомоги вдома Т.В. Коцька

   

   

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (02.12.2015)
  Переглядів: 108 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода