Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Чергові збори соціальних робітників

  28.01.15 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові збори соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома за участю директора територіального центра – В. Кинько, заступника директора – Н. Сулими, заступника завідувача відділення соціальної допомоги вдома – О. Пряхіної, інженера з охорони праці – А. Міщенко та заступника начальника Пенсійного Фонду України в Кобеляцькому районі – В. Ященко.

  На зборах обговорено ряд актуальних для установи питань, серед яких – реформування у системі надання соціальних послуг, підведення підсумків роботи відділення соціальної допомоги вдома з 2014 рік.

  Директор територіального центру В. Кинько повідомила про те, що в системі надання соціальних послуг відбувся і на далі відбуватиметься ряд значних змін: розроблено проект змін до Постанови КМУ від 12.12.09 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів», поетапного впровадження державного стандарту догляду вдома. Наголосила, що для забезпечення дієвого внутрішнього контролю роботи соціальних робітників щодо надання соціальних послуг особам, які перебувають на обслуговуванні соціальної допомоги вдома, керівництвом територіального центру постійно проводиться моніторинг якості роботи соціальних робітників та інші види перевірок по закінченню яких проводиться аналіз роботи по наданню соціальних послуг. Також Валентина Михайлівна окреслила пріоритетні напрямки та перспективи робот територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2015 рік.

  З інформацією про роботу відділення соціальної допомоги вдома у 2014 році виступила заступник завідувача відділення соціальної допомоги вдома О. Пряхіна. Вона доповіла про результати контрольних перевірок якості надання соціальних послуг впродовж 2014 року. Детально розповіла про поетапне впровадження Державного стандарту догляду вдома, який визначає зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальних послуг догляду вдома. Проінформувала про недоліки під час оформлень особових справ підопічних. Звернула особливу увагу на своєчасну здачу документів до особових справ, правильне заповнення бланків документів особових справ та своєчасне поновлення документів у разі зміни.

  Інженер з охорони  праці А. Міщенко провів повторний інструктаж щодо вимог безпечного поводження з електроприладами та зменшення ризику отримання травм під час ожеледиці.

  Про зміни в пенсійному законодавстві з 01 січня 2015 року проінформувала заступник начальника Управління Пенсійного Фонду України в Кобеляцькому районі та відповіла на запитання присутніх.  

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (29.01.2015)
  Переглядів: 447 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода