Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  I півріччя 2018 року - підсумки

        Працівниками структурних підрозділів Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в районі проводиться системна робота щодо максимального охоплення соціальними послугами осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, наближення соціальних послуг до сільського населення, запровадження нових видів соціальних послуг.
        Протягом I півріччя 2018 року територіальним центром надано 169107 різних видів соціальних послуг 2433 жителям району, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують надання соціальних послуг, що складає 64,8% від загальної кількості виявлених станом на 01.01.2018р. Процент охоплення соціальними послугами громадян від загальної кількості пенсіонерів району (13663) за звітний період становить 17,8%.
        Соціальні послуги надаються у міській, сільських, селищній радах району і Бутенківській ОТГ. За I півріччя поточного року соціальні послуги надано 1425 жителям сільської місцевості, що становить 58,6% від загальної кількості обслужених громадян.
        Станом на 01.07.2018р. працівниками територіального центру надано соціальні послуги 330 мешканцям Бутенківської ОТГ.
       Відділенням соціальної допомоги вдома надано послуги догляду вдома 760 особам, що становить 91,1% від загальної кількості виявлених станом на 01.01.2018 року.
        Соціальні послуги вразливим верствам населення району за місцем проживання надають 88 соціальних робітників. Середнє навантаження на одного соціального робітника складає:
  -    по селу 7 осіб;
  -    по місту 11 осіб.
        Всі соціальні робітники забезпечені велосипедами, спецодягом, взуттям, робочими печатками, але технічний стан велосипедів у більшості випадків потребує оновлення.
        Протягом I півріччя 2018 року легковим автомобілем установи надавались транспортні послуги, які отримали 21 особа.
        На даний час вирішується питання, щодо виділення 50% коштів з обласного бюджету (на умовах співфінансування) на придбання в установу спеціального автомобіля, обладнаного підйомною платформою, для надання послуги «соціального таксі» соціально незахищеним верствам населення району.
        Станом на 01.07.2018 року наявність засобів реабілітації в пункті прокату територіального центру складає – 139 одиниць, скористалися засобами реабілітації – 66 осіб. Протягом I півріччя поточного року додатково придбано засобів реабілітації на 3,4 тис. гривень.
        Для забезпечення доступності соціальних послуг мешканцям сільських населених пунктів, задоволення їх потреб у соціальних послугах в с. Бутенки і с. Придніпрянське функціонують філії територіального центру, де надаються послуги швачки та перукаря.
        Мультидисциплінарною командою територіального центру в складі: соціального працівника, сестри медичної, перукаря, психолога, соціального робітника з комплексного обслуговування, за звітний період надано 682 різних видів соціальних послуг 315 особам, які проживають у віддалених селах району.
        За I півріччя 2018 року відділеннями територіального центру надано 4905 соціальних послуг на платній основі на загальну суму 98520 тис. гривень, що на 46311 тис. гривень більше від аналогічного періоду 2017 року.
        Працівниками територіального центру постійно проводиться робота, щодо максимального охоплення соціальними послугами громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, розширення спектру соціальних послуг, впровадження інноваційних соціальних послуг. Велика увага приділяється забезпеченню якісного надання соціальних послуг та інформуванню вразливих верств населення району про перелік та умови отримання соціальних послуг, шляхом проведення інформаційної компанії у сільських населених пунктах на основі співпраці з органами місцевого самоврядування.

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: simpleaos (27.08.2018)
  Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода