Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Медичні послуги

         Відділення соціально-медичних послуг створено 1 грудня 2006 році при Кобеляцькому  районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У відділенні соціально-медичних послуг згідно штатного розпису працює чотири спеціаліста відділення , завідувач відділення  та три сестри медичні. Послуги надають спеціалісти відділення людям похилого віку , інвалідам різних груп і категорій безкоштовно, згідно направлень медичних працівників районної лікарні та лікарів амбулаторій загальної практики сімейної  медицини. Масаж проводить сестра медична з масажу Семеніченко Катерина Василівна. Масаж є цінним лікувальним та профілактичним засобом в оздоровленні людини. Він допомогає боротися з такими захворюваннями, як захворювання органів дихання , опорно-рухової системи ефективний при остеохондрозі хребта, знімає біль, втому та покращує самопочуття відвідувачів відділення.

            Фізіотерапевтичні послуги надає сестра медична  фізпроцедурного кабінету Коцаренко Юлія Леонтієвна.У фізпроцедурному кабінеті використовуються  апарати які виконують лікувальну дію на організм людини низькочастотними електромагнітними полями, вони є ефективні в оздоровлені суглобів заживлені ран особливо в післяопераційному періоді.    Високочастотні апарати ефективні при невритах , невралгія, тромбофлебітах. Аппарати які використовують ультрафіолетове проміння, ефективні при таких захворюваннях як тонзиліти ,ангіни, стафілококові інфекції.

          Послуги з лікувальної фізкультури надає сестра медична з лікувальної фізкультури Гордійко Валентина Володимирівна. У відділенні соціально-медичних послуг є тренажерний зал в якому, використовуються такі тренажери, як Універсал, Тотал-Жил, бігова доріжка, яка допомогає в оздоровлені дихальної системи людини, велосипед, лодочка також благотворно впливає на систему дихання  і допомогає в  розробці плечевих, ліктевих суглобів допомагає боротися з такими захворюваннями як артрити артрози і другі кістково-мязеві захворювання організму людини. За вісім місяців 2014 року обслужено 713 осіб, надано 11422 послуги, а саме: масажистом відділення  надано -2990 послуг, обслужено - 198 осіб, фізпроцедурним кабінетом надано-1885 послуг, обслужено-160 осіб, сестрою

  медичною з лікувальної фізкультури надано-2755 послуг, з тренажерів-2051послуг, обслужено-220 осіб.

   

   

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (18.09.2014)
  Переглядів: 140 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода