Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Мультидисциплінарна команда

       На виконання закону України «Про соціальні послуги», типового положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. № 1417, наказу Міністерства соціальної політики України від 26.12. 2011 №558 «Про порядок організації мультидисциплінарного підходу з надання соціальних послуг  у територіальному центрі, з метою удосконалення діяльності територіального центру та запровадження інноваційної моделі у Кобеляцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 21.05.2012 р. створено мультидисциплінарну команду, до складу якої входять завідувач відділення допомоги вдома, заступник завідувача, соціальний працівник, юрисконсульт, сестра медична з масажу, психолог, перукар, швачка, взуттьовик, соціальний робітник та робітник з комплексного ремонту.

       Соціальні послуги надаються за згодою особам переважно з IV-V  групою рухової активності, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, та обслуговуються в територіальному центрі.

       Залежно від виду послуги вона надається безпосередньо під час виїзду мультидисциплінарної команди за місцем проживання особам, які потребують надання соціальних послуг. Виїзди мультидисциплінарної команди здійснюються згідно з поданими заявами та складеним графіком.

     13.05. 2014 мультисциплінарною командою  у складі перукаря, сестри медичної, психолога, соціального працівника здійснено виїзд у Білицьку та Жуківську сільські ради 55 осіб мали змогу отримати різні види соціальних послуг.

        21 та 22 травня 2014 мультидисциплінарною командою здійснено виїзд у Лучківську сільську раду. 78 особам надано послуги з вимірювання тиску та проведена психо - розвантажувальна бесіда, надано рекомендації про здоровий спосіб життя та правильне харчування. 

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (23.05.2014)
  Переглядів: 1367 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода