Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Оцінка якості

       На виконання вимог наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 №904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг», з метою покращення якості надання соціальних послуг населенню у відділенні соціальної допомоги вдома щорічно проводиться оцінка якості надання соціальних послуг догляду вдома.
       Відповідно до наказу директора Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 08.02.2018№ 13-аг «Про створення комісії для проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома» протягом лютого – березня 2018року проведено внутрішню оцінку якості надання соціальних послуг догляду вдома.
       В оцінюванні роботи відділення соціальної допомоги вдома щодо якості надання послуг взяли участь 700 громадян з числа отримувачів. Працівники відділення використовували такі методи оцінки: опитування, яке заповнюється з метою отримання відгуків стосовно організації та надання послуги, проводились співбесіди, телефонне опитування, проаналізовано характер звернень, які реєструються в журналі заяв та скарг громадян. Внутрішня оцінка якості надання соціальних послуг проводилась за критеріями: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до отримувача соціальних послуг, професійність.
       За результатами проведеного опитування отримувачів щодо ставлення до них надавачів послуг отримано схвальні відгуки. Оцінку добре отримали -75соціальних робітників, задовільно -10. (додаток №1,2). 
       Незважаючи на узагальнений статус «добре» відділенням соціальної допомоги вдома розроблено та затверджено директором ряд заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків, удосконалення процесу обслуговування й підвищення якості соціальної послуги догляду вдома.
   

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: simpleaos (24.04.2018)
  Переглядів: 131 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода