Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  "Поняття добро, турбота, територіальний центр-нероздільні"

    З метою поліпшення умов життя та забезпечення соціального захисту найбільш незахищених верств населення, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до їх проблем, працівниками територіального центру  проводиться системна робота, спрямована на максимальне  охоплення соціальними послугами осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах.
        Працівниками структурних підрозділів територіального центру  вживаються заходи по виявленню та обстеженню матеріально – побутових умов проживання одиноких інвалідів і громадян похилого віку, потребуючих сторонньої допомоги.
      
        Протягом 9 місяців 2017 року соціальні послуги в установі отримали 3174 осіб, в тому числі 841 особа на платній основі, з них 2712 громадян похилого віку і 619 інвалідів різних груп і категорій.
        Одним з основних напрямків роботи відділення соціальної допомоги вдома є повне, своєчасне і якісне надання послуг догляду вдома одиноким непрацездатним громадянам не здатним до самообслуговування у зв’язку із частковою втратою рухової активності.
        На теренах району у 64-х населених пунктах функціонують 87 соціальних груп, в яких 90 соціальних робітників надають громадянам похилого віку понад 28 видів різних соціальних послуг.
        За звітний період поточного року обслужено 800 непрацездатних громадян, яким надано 243223 різноманітних послуг, кількість відвідувань склала 64510.
        
        У відділенні денного перебування спрямовано роботу на повернення вразливих верств населення до активного повноцінного життя, шляхом оздоровлення та відновлення порушених чи частково втрачених функцій організму. Через надання послуг: денного догляду, соціальної адаптації, соціальної профілактики, консультування, надається допомога в підвищенні фізичної активності, покращенні координації та дрібної моторики, стабілізації психо – емоційного стану, в організації денної зайнятості, проводиться навчання, формування та розвиток соціальних навичок та умінь, створюються умови для повноцінного спілкування, ведеться спостереження за станом здоров’я, відповідно медичних показань та призначень, надаються консультації стосовно отримання інших соціальних послуг і рекомендацій фахівців районних служб, згідно до виявлених потреб.
        За 9 місяців звітного року працівниками відділення обслужено 1529 осіб надано 13652 соціальних послуг.
        
        Важливим для вразливих верств населення району є соціально – економічні послуги, які надаються відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, зокрема:швачки, перукаря, ремонту взуття, прання білизни, забезпечення продуктами харчування, одягом, речами першої необхідності, дрібного ремонту помешкань та парканів, транспортні послуги.
        Успішно функціонують філіали, створені з метою надання мінімального переліку соціально – побутових послуг безпосередньо за місцем проживання громадянам у віддаленій сільській місцевості (с. Придніпрянське та с. Бутенки). Станом на 01.10.2017р. працівниками відділення обслужено 590 громадян – жителів сіл району.
        Послугами пункту прокату засобів реабілітації, який функціонує при відділенні скористались 70 громадян, отримавши 87 соціальних послуг.
        Транспортні послуги надаються автомобілем установи. З початку 2017 року, їх надано 25 особам з яких 3 інваліди.
        У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги тер центру функціонує банк теплих речей, постійно проводяться благодійні акції по збору теплого одягу, взуття, білизни, зимового асортименту.
        Працівниками відділення постійно вживаються заходи по залученню благодійної допомоги з метою надання натуральної допомоги незахищеним верствам населення. За звітний період на благодійний рахунок «Милосердя» залучено кошти в сумі 2800 гривень, на які придбано 65 продуктових наборів та видано громадянам похилого віку і інвалідам.
        Успішно співпрацюють працівники відділення денного перебування та відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги по застосуванню дисциплінарного підходу з надання соціальних послуг. Мультидисциплінарною командою в складі:соціального працівника, сестри медичної, психолога, швеї, перукаря, протягом 9 місяців 2017 року здійснено 23 виїзди у віддалені села району, де надано соціальні послуги 772 соціально незахищеним громадянам.
        Взаємодіючи з органами місцевого самоврядування, державними установами і організаціями району при територіальному центрі функціонує «Сектор обліку бездомних громадян», основними завданнями якого є виявлення і облік бездомних громадян, видача їм посвідчень, направлення до медичних закладів та реабілітаційних установ, надання натуральної допомоги та допомоги у оформленні документів з метою подальшого влаштування до будинку – інтернату.      
        Районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться робота по обстеженню матеріально – побутових умов проживання громадян похилого віку і інвалідів, які вимушено переселилися з районів проведення АТО, з метою виявлення осіб, які потребують отримання соціальних послуг. З початку 2017 року проведено 136 обстежень.
        Така коротка характеристика трудових буднів територіального центру.

                                                     
   

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: simpleaos (30.10.2017)
  Переглядів: 79 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода