Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Робота відділення соціально-побутової адаптації за 2014 рік

  Протягом 2014 року, працівниками відділення соціально-побутової адаптації виявлено та охоплено соціальним обслуговуванням 1200 осіб ( в тому числі 29 – інвалідів та 1186 – громадян похилого віку). Відділенням створюються умови для подолання соціально-незахищених громадянам складної життєвої ситуації, повноцінного спілкування у колективі, участі у громадському житті. У звітному році їм надано 12205 інформаційних, соціально-педагогічних, психологічних та соціально-побутових послуг. Зокрема проводиться тематичні вечори та цікаві зустрічі приурочені до різних св’ят, щомісячно організовуються засідання клубу «Слово поета» з залученням поетів рідного краю.

              У відділені працюють «Університети ІІІ віку» факультети «Охорони здоров’я», «Інформатики». Відвідувачі мають змогу користуватися послугою «Інтернет».

              Інструктором з трудової адаптації проводяться заняття з інвалідами дитинства школа майстерності «Умілі ручки» та трудова адаптація «Сила землі».

              Психологом надається допомога відвідувачам, які відчувають психоемоційне виснаження, переживають стрес, кому дошкуляють застарілі психологічні травми. Проводяться психолого – розвантажувальні бесіди, тренінги, індивідуальні бесіди аналізу життєвої ситуації, під час яких визначається основні проблеми та шляхи їх вирішення при цьому формується здатність простіше і легше ставитись до себе, свого життя, відносин у сім’ї та оточуючих. Що тижня психологом проводиться заняття з пілатесу (гімнастика з елементами йоги).

              У відділенні працює бібліотека, де відвідувачі можуть переглянути пресу та отримати для читання книги.

              Медична сестра відділення проводить санітарно-просвітницьку роботу, надає рекомендації, відвідує пенсіонерів та інвалідів вдома за необхідності вимірює артеріальний тиск.

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (14.01.2015)
  Переглядів: 124 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода