Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Соціальні послуги за місцем проживання

       З метою забезпечення надання комплексу соціальних послуг пільговим категоріям населення району, жителям віддаленої сільської місцевості, які перебувають у складних життєвих обставинах та перевірки дотримання соціальними робітниками державних стандартів якості надання соціальних послуг підопічним, 23 і 26 квітня 2018 року працівниками відділення денного перебування, відділення соціальної допомоги вдома територіального центру проведено виїзд у складі мультидисциплінарної команди у населені пункти Іванівської, Канавської, Вільховатської сільських рад.
        Такий підхід надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам різних груп і категорій, підопічним відділення соціальної допомоги вдома дав можливість 76 жителям сіл: Канави, Водолагівка, Іванівка, Вільховатка отримати комплекс соціальних послуг, безпосередньо за місцем проживання, залежно від індивідуальних потреб.
        Мультидисциплінарною командою Кобеляцького РТЦСО у складі:
  -    керівника мобільної групи завідувача відділення соціальної допомоги вдома;
  -    психолога територіального центру;
  -    соціального працівника відділення денного перебування;
  -    сестри медичної відділення денного перебування 
  проведено вимірювання артеріального тиску, надано рекомендації стосовно ведення здорового способу життя та дотримання правильного режиму харчування, доведено перелік соціальних послуг, які надаються в територіальному центрі, роз’яснено умови та порядок їх надання. З бажаючими громадянами психологом проведено бесіди стосовно можливого подолання стресу та виходу із складної життєвої ситуації що склалася, індивідуальні психолого – розвантажувальні бесіди.
     При перевірці дотримання, в роботі соціальними робітниками стандартів якості принципів адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, соціальної справедливості, гуманності, комплексності, конфіденційності, скарг на обслуговування від пристарілих, які потребують сторонньої допомоги не надійшло.
    На виробничій нараді, директором територіального центру Кинько В.М., проведено аналіз доцільності та ефективності здійсненого виїзду мультидисциплінарної команди, підведено підсумки та внесено пропозиції, щодо корегування роботи в подальшому.  
   

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: simpleaos (27.04.2018)
  Переглядів: 156 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода