Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Впровадження Державного стандарту догляду вдома

  Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє, що з метою покращення якості надання соціальних послуг та здійснення моніторингу та контролю за їх ефективністю Міністерством соціальної політики розроблено та затверджено наказом № 760 від 13.11.2013 Державний стандарт догляду вдома. Державний стандарт визначає зміст, обсяг, умови та порядок надання соціальної послуги догляду вдома, показники її якості для суб’єктів незалежно форми власності, які надають цю послугу. Державний стандарт догляду вдома застосовується для організації надання соціальної послуги догляду вдома особам похилого віку, інвалідам, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж 4 місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної допомоги, здійснення моніторингу й контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома.

  Соціальна послуга догляду вдома в обсягах, визначених цим Державним стандартом, надається безкоштовно, за плату або із встановленням диференційної плати.

  Підставою для отримання соціальної послуги догляду вдома є заява отримувача соціальної послуги або його законного представника до управління праці та соціального захисту населення.

  Соціальна послуга догляду вдома надається після здійснення первинного комплексного визначення індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги, складання індивідуального плану та укладення договору про надання соціальної послуги догляду вдома.

  Принципами надання та критерії оцінки якості соціальної послуги догляду вдома є:

  • адресність та індивідуальний підхід;
  • результативність;
  • своєчасність;
  • доступність та відкритість;
  • зручність;
  • повага до отримувача соціальної послуги;
  • професійність.

  Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначається індивідуально залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначається в договорі на отримання соціальної послуги догляду вдома. Станом на 01.04.2015р. в Кобеляцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) переглянуто 868 (100%) договорів отримувачів соціальної послуги догляду вдома на відповідність Державному стандарту догляду вдома.

  З метою оптимізації й удосконалення діяльності відділення соціальної допомоги вдома територіального центру, підвищення рівня професійної компетенції працівників, дотримання та підвищення рівня якості соціальних послуг, що надаються відповідно встановленого Державним стандартом, проведено внутрішню оцінку якості.

  За результатами проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг сплановано заходи щодо усунення виявлених недоліків та покращення якості надання соціальних послуг.

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (03.04.2015)
  Переглядів: 464 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода