Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Впровадження нових підходів з надання соціальних послуг, шляхом створення мультидисциплінарних команд

   

           З метою охоплення більшої чисельності осіб, наближення та забезпечення доступності соціальних послуг для людей, які проживають у віддалених населених пунктах, більш повного задоволення їх потреб, підвищення якості наданих соціальних послуг, здешевлення їх вартості та наближення до рівня євростандартів у Кобеляцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжується робота по організації та впровадженню нових підходів з надання соціальних послуг, шляхом  створення мультидисциплінарних команд.

           Протягом  листопада 2014 року, працівниками відділень: соціально-побутової адаптації, соціально-медичних  послуг та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги здійснено два виїзди до населених пунктів району с. Коваленківки (19.11.2014 р.) та смт. Білики (25.11.2014 р.) під час яких було обслужено 54 особи, яким надано 67 соціальних послуг. Зокрема:

  • відділенням соціально-побутової адаптації обслужено 13 осіб, кожному з яких надано інформаційні послуги та проведено вимірювання артеріального тиску та надано рекомендації;
  • відділенням соціально-медичних послуг обслужено 23 особи, яким  надано інформаційні послуги;
  • відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надано послуги перукаря 18 особам, з них 11 особам на платній основі, а 7 особам безоплатно.

  Під час виїздів мультидисциплінарних коман, працівниками структурних підрозділів територіального центру постійно ведеться робота по вивченню потреб населення у соціальних послугах, можливості розширення їх переліку та проводиться інформаційно- роз’яснювальна робота, щодо отримання різних видів соціальних послуг.

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (26.11.2014)
  Переглядів: 147 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода