Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті » Новини Кобеляцького районного територіального центру

  Загальні збори

       28 травня 2014 року відбулися загальні збори трудового колективу Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На зборах були присутні 74 особи трудового колективу.

       На порядку денному стояли питання: навантаження соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома, аналіз роботи соціальних робітників за 5 місяців поточного року та проведення планового інструктажу з питань охорони праці щодо безпечної поведінки на водних об’єктах в літній період, роз’яснення надання першої медичної допомоги при сонячних та теплових ударах.

       По першому питанню доповідала завідувач відділення соціальної допомоги вдома Коцька Т.В., яка проаналізувала відповідність навантаження на одного соціального робітника згідно планових норм та Державного стандарту догляду вдома.

       Інженер з охорони праці Міщенко А.О. нагадав присутнім, що охорона праці – важлива складова частина виробничого процесу в установі. Одним із заходів, що забезпечить працівникам безпечну роботу є інструктаж з охорони праці. Саме робота соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома піддається багатьом ризикам і шкідливим факторам. При проведенні інструктажу особлива увага приділена наданню першої медичної допомоги при сонячних та теплових ударах.

       У результаті проведення наради намічено заходи по здійсненню контролю й моніторингу за якістю надання соціальних послуг догляду вдома.

  Категорія: Новини Кобеляцького районного територіального центру | Додав: Kserks (17.06.2014)
  Переглядів: 177 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Новини світу
  Погода