Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Форма входу
  ...
  Головна » Статті

  Всього матеріалів в каталозі: 102
  Показано матеріалів: 1-10
  Сторінки: 1 2 3 ... 10 11 »

        Відбулися загальні звітно-виборні збори первинної профспілкової організації Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  Новини Кобеляцького районного територіального центру | Переглядів: 20 | Додав: simpleaos | Дата: 20.03.2019 | Коментарі (0)

         Під  час  проходження в Україні масляного тижня або  сирної седмиці, підготовки до Прощеної  неділі та початку великого Посту, у відділенні денного перебування територіального центру, 07.03.2019 року, пройшли  заняття відвідувачів «Університету III віку» факультету «Година духовного просвітництва», на тему: « Найдавніші слов’янські свята – дохристиянських часів». 


        Керуючись Законом України «Про соціальні послуги», Постановою КМУ від 29.12.2009 р. № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» із змінами та доповненнями Кобеляцький районний територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання та в умовах тимчасового перебування.


  21 лютого психолог Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних посллуг ) Білорибець О. А.

   


        Працівниками структурних підрозділів Кобеляцького РТЦСО на теренах району, традиційно проводиться системна робота щодо максимального охоплення соціальними послугами громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах, наближення соціальних послуг до сільського населення, запровадження нових видів соціальних послуг та інноваційних моделей роботи з їх надання.


        При Кобеляцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує сектор обліку бездомних громадян, основним завданням якого є виявлення та ведення обліку бездомних громадян.


        Щороку ми з нетерпінням чекаємо на новорічні свята, і справа тут не тільки в тривалих святкових вихідних днях, а й в тій новорічній атмосфері, яка дозволяє нам по-справжньому відчути святковий настрій. Ця особлива атмосфера зустрічі знайомих людей, дарує кожному добрий настрій, заздалегідь налаштовує на приємні несподіванки, жарти та веселощі.


        На виконання доручень заступника голови облдержадміністрації з питання «Забезпечення медикаментами по Урядовій програмі «Доступні ліки», з метою посилення соціального захисту, максимального забезпечення медикаментами осіб, які за віком,  у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатні пересуватись самостійно та отримують послуги догляду вдома у відділенні соціальної допомоги вдома залучені 14соціальних робітників для оформлення безкоштовних рецептів та доставки ліків громадянам. Всього оформлено 41 рецепт, 16 громадян отримали їх безкоштовно, 25 громадян з незначною доплатою.


        Турботливе ставлення до осіб з інвалідністю – це ознака високої культури суспільства, переймаючись буденними проблемами, ми завжди повинні пам’ятати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими фізичними можливостями,  і вони потребують уваги та допомоги.
  В структурних підрозділах Кобеляцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вжито організаційних заходів та проведено відповідну роботу, щодо підготовки та відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
       


  У першу неділю листопада в Україні, традиційно, відзначають День працівника соціальної сфери.
  Відзначення цього свята – є виявом поваги до людей, які щодня за будь-яких обставин надають всебічну підтримку та допомогу найбільш соціально незахищеним мешканцям району.


  Новини світу
  Погода